prezidentské voľby 2019

všetko o čo chcete diskutovať vo všeobecnosti nájdete tu

komu by si dal svoj hlas?

Zuzana ČAPUTOVÁ
14
82%
Maroš ŠEFČOVIČ
0
Žiadne hlasovania
Róbert MISTRÍK
0
Žiadne hlasovania
Štefan HARABIN
0
Žiadne hlasovania
Marian KOTLEBA
0
Žiadne hlasovania
Béla BUGÁR
0
Žiadne hlasovania
Milan KRAJNIAK
0
Žiadne hlasovania
František MIKLOŠKO
0
Žiadne hlasovania
Eduard CHMELÁR
3
18%

Celkom hlasov: 17
Užívateľov profilový obrázok
Dempsey
Dátum registrácie: 11. Februára 2019, 13:36

Re: prezidentské voľby 2019

Príspevok od užívateľa Dempsey » 31. Marca 2019, 11:31

Čo bola tvoja prvá voľba?
Uhlik
Dátum registrácie: 10. Februára 2019, 23:01

Príspevok od užívateľa Uhlik » 31. Marca 2019, 11:59

Dempsey napísal:
31. Marca 2019, 11:31
Čo bola tvoja prvá voľba?
Mistrik, ja mam rad ludi, ktori dokazali nieco samoststne vybudovat na normalnom trhu. Caputova bola samozrejme jednoznacna volba, odkedy Mistrik odstupil.
zigo
Dátum registrácie: 12. Februára 2019, 15:13

Príspevok od užívateľa zigo » 31. Marca 2019, 20:21

Pekny vikend za nami, je to velky uspech. Este cez zimu pre mnohych no-name dievcina (so 4% daleko vzadu) vs cela vladna garnitura (ft pojasena cirkev). Pozitivna kampan, napadity obsah, prvky novej vlny a tusim cez 250k od ludi (nemale cislo, vid transp ucet).

Klobuk dole tiez pred mistrikom. Dal do toho 500k zo svojho (ok, jeho cca rocny prijem), a nakoniec odisiel s gestom ake sa v tychto zemepisnych sirkach nenosi.

Len trochu mrzi ten cudny zapach z pier niektorych komentatorov, akoby predchadzajucim prezidentom bol harabin :roll:
Uhlik
Dátum registrácie: 10. Februára 2019, 23:01

Príspevok od užívateľa Uhlik » 31. Marca 2019, 21:20

zigo napísal:
31. Marca 2019, 20:21

Len trochu mrzi ten cudny zapach z pier niektorych komentatorov, akoby predchadzajucim prezidentom bol harabin :roll:
Nezachytil som - o co ide?
MUfan
Dátum registrácie: 11. Februára 2019, 12:54

Príspevok od užívateľa MUfan » 1. Apríla 2019, 11:03

Přijměte naše gratulace, bratři.
zigo

Príspevok od užívateľa zigo » 1. Apríla 2019, 18:40

MUfan napísal:
1. Apríla 2019, 11:03
Přijměte naše gratulace, bratři.
http://denikreferendum.cz/clanek/29349- ... -slovensku

„Nejde jen o to, že každé dítě si snadno vybere prezidenta mezi kráskou a netvorem. Je tu i řada dalších dobrých důvodů. Z Brna je do Bratislavy blíž než do Prahy a mezi oběma městy navíc existuje funkční dálniční spojení. Slovensko si bude Moravy úplně jinak vážit než Praha. Kromě toho v Brně dnes studuje víc Slováků než Čechů, už dnes je to prakticky slovenské město, tak se tomu dá jen více méně logický právní rámec,“ uvedl Hollan pro DR.

...

Hollan vypočítává další důvody pro připojení Moravy ke Slovensku: „Slováci nevyhnali svoje menšiny. Když se jakž takž snesou s Maďary i Rusíny, pár milionů Čechů z Moravy určitě zvládnou taky. Kromě toho každý Slovák, kterého jsem potkal, o nápadu přesunout brněnské nádraží řekl, že je to ‚gebudzina‘. Nevím sice, co to přesně znamená, ale zdá se mi to výstižné. Na Slovensku by snad i Zbrojovka konečně hrála první ligu. Připojením ke Slovensku bychom na Moravě konečně začali platit eurem. Jak říkám, vyřešilo by to v podstatě úplně všechno,“ uvedl pro DR Hollan.

))
salwan
Dátum registrácie: 11. Februára 2019, 00:02

Príspevok od užívateľa salwan » 7. Apríla 2019, 19:14

bez toho, aby som tu rozpisoval dlhe eseje, michal truban ako sef PS velke meh. co vy na to?
zigo

Príspevok od užívateľa zigo » 7. Apríla 2019, 20:29

minimalne uhlik by mohol byt spoko )

truban aka 🇸🇰 ivan bartos

no, ale vazne, od osobnosti typu bartos je obdalej

co povedat, nemyslim si, ze v nom vidia premiersky matros, ale na isty cast to nemusi byt uplne zly krok - svoju asi najsilnejsiu osobnost posadili do palaca, predtym potiahli valla, ktory mal tiez na mile od politics - rozumej ich kader sa stale formuje, a, su tam viacere skor analyticke nez liderske typy

kazdopadne ich volicska zakladna je narocnejsia, ocakava najma obsah, temy, viziu nez alfa-samca v prime time na markize. truban ma za sebou putavy pribeh (ok, tu niekde to asi konci) a prinasa svojsky jazyk, i ked mozno zvlastny, ktorym ma sancu oslovovat mladych
salwan
Dátum registrácie: 11. Februára 2019, 00:02

Príspevok od užívateľa salwan » 7. Apríla 2019, 22:18

zigo napísal:
7. Apríla 2019, 20:29

kazdopadne ich volicska zakladna je narocnejsia, ocakava najma obsah, temy, viziu nez alfa-samca v prime time na markize. truban ma za sebou putavy pribeh (ok, tu niekde to asi konci) a prinasa svojsky jazyk, i ked mozno zvlastny, ktorym ma sancu oslovovat mladych
no ved prave to mi chyba, ked ho pocuvam rozpravat.

vallo ani zdaleka nema ucesany prejav - niekedy to fakt dava spakruky - ale v takom tom townhall formate s publikom to posobi familiarne a clovecensky.
nehovoriac o tom, ze on absolutne dokazal presvedcit, ze je odbornikom na urban temy.
-------

truban nezvladol odkomunikovat ani len, preco by mal byt predsedom. ziadna vizia, cim chce prispiet, s nicim vlastnym neprisiel. vlastne len to, ze vsetko ostane tak, ako doteraz. panabeka.

truban ma hrozny prejav a ziadnu charizmu. nechcem to moc precenovat - moze to byt dost subjektivne z mojej strany - ale on na mna posobi ako taky freecoolin :) vsetko super spica, ale ziadna substance. inac, hanzelova ho pekne prevetrala v rozhovore pre SME.

vobec mi nepride ako homo politicus a neviem si ho predstavit, ako bude robit politicky chlebik
schelmy
Dátum registrácie: 11. Februára 2019, 11:13

Príspevok od užívateľa schelmy » 7. Apríla 2019, 22:25

ani Truban, ani Beblavy a dokonca ani Kiska sa nehodia do vodcovskej pozicie. som zvedavy, ci si to uvedomia a najdu niekoho uveritelnejsieho.
Napísať odpoveď