prezidentské voľby 2019

všetko o čo chcete diskutovať vo všeobecnosti nájdete tu

komu by si dal svoj hlas?

Zuzana ČAPUTOVÁ
14
82%
Maroš ŠEFČOVIČ
0
Žiadne hlasovania
Róbert MISTRÍK
0
Žiadne hlasovania
Štefan HARABIN
0
Žiadne hlasovania
Marian KOTLEBA
0
Žiadne hlasovania
Béla BUGÁR
0
Žiadne hlasovania
Milan KRAJNIAK
0
Žiadne hlasovania
František MIKLOŠKO
0
Žiadne hlasovania
Eduard CHMELÁR
3
18%

Celkom hlasov: 17
Užívateľov profilový obrázok
schelmy
Dátum registrácie: 11. Februára 2019, 11:13

Re: prezidentské voľby 2019

Príspevok od užívateľa schelmy » 11. Júna 2019, 21:12

Obavam sa, ze tych 5% neda. Slabne kazdym prieskumom a tie jeho kroky na zachranu mi pridu skor na skodu veci. Keby nebol taky samoluby, ze jo. Vzdy si spravi po svojom. Len stale tam ma celkom sikovnych ludi, som zvedavy, kto este skoci cez palubu. Remisova je jasna, inak ona mi pride neskutocne nudna, slaba v debatach, ale investigativa a odhalovanie kauz jej ide (ak to iba neprezentuje)
Naposledy upravil/-a schelmy v 11. Júna 2019, 22:37, upravené celkom 1 krát.
Chep
Dátum registrácie: 11. Februára 2019, 09:15

Príspevok od užívateľa Chep » 11. Júna 2019, 21:22

zufalec Matovic. odisiel od rozumu podla mna
inak vyborny komentar som dnes cital. konecne to niekto dobre zhrnul.lebo z liberalizmu sa tu vytvara zdanie bezbreheho sexu a anarchie na sposob Woodstoku snad

Toto hysterické strašenie bludmi o liberáloch už dávno nie je ani vtipné, ani originálne. Už to človeka aj nudí, ako takzvaní štandardní politici rok čo rok, kampaň čo kampaň, voľby čo voľby, vykradnú nejakú šibnutú tému od extrémistickych bláznov zľava aj zprava:

Dlhoročne sa podkušovala celospoločenská panika z Rómov, ktorí mali byť zodpovední za biedu väčšinového obyvateľstva. Tieto bludy o dávkovom blahobyte Rómov živili aj tí, ktorí za tú biedu väčšinového obyvateľstva mohli ďaleko viac, než Rómovia: nielen Slota či Fico, ale aj taký Kužma s Kaníkom, ktorí jačali po internetoch so svojimi primitívnymi infografikami o tom, ako sa Rómom pre vysoké dávky neoplatí pracovať. Hoaxy o dávkovom blahobyte roky fungovali v politickej obci ako mor, ktorým sa nakazili postupne rad radom takmer všetky strany. Až zistili, že táto téma už akosi prestáva byť konkurenčnou výhodou, keďže ju v rovnakom duchu točia skoro všetky. A hlavne, keď zistili, že Kotleba to vie robiť s oveľa väčším výtlakom, než si môžu dovoliť oni.

A tak sa našťastie objavili migranti. Svet riešil úplne iné problémy s migráciou, akurát na Slovensku sa o dušu kampaňovalo za urgentnú ochranu slovenských hraníc, na ktoré sa valilo hneď stotisíc Afričanov. Veru, nebolo väčšej politickej potupy, než rozsudok fejzbukového tribunálu, ktorým sa politik vzhliadol vinný za to, že by sem nedbal navoziť Afričanov a všelijakých islamistov. Bolo treba dokazovať voličom, že toto nedopustia a túto hrozbu zastavia!

Medzi tým samozrejme Slovensko sužovali ďalšie hrozby, ako je homolobby a gender ideológia.

Dnes sú všetky tieto hrozby schované pod nálepkou liberáli. Liberáli sú tí, ktorí chcú zvýhodňovať cigánov, pozvlákať sem černochov a otŕčať všakovakých preoperovaných gendristov pred deťmi v škôlkach. Tí, ktorí ohrozujú rodiny svojou dekadentnou snahou o gendrové inžinierstvo a chcú robiť revolúcie na zvrhnutie matky a otca v úradných formulároch.

Je priam šialenstvo, ako takmer všetky politické strany pristúpili na debatu o bludoch, v ktorých sú liberáli asociovaní v tom lepšom prípade s „nekresťanmi“ a neznabohmi, v tom horšom prípade s akýmisi úchylkami a roztopašnosťami. Ešte aj ten najpríčetnejší politik odpovedá na otázku novinára, či je liberál, bizarnou odpoveďou: „No ja mám manželku, stále tú istú, a už dospelé deti, tak asi nie som“. Pre lásku božiu!

Je to smutný obraz politickej scény Slovenska, keď v roku 2019 treba vysvetľovať, čo je to vlastne ten liberalizmus.. a pozorovať, že aj tí politici, ktorí sa tu zaliečajú akémusi vraj kresťanskému voličovi, tápu v tom, čo je to konzervativizmus (no neuveríte, ale kresťanstvo ani viera v boha nie je jeho ultimátnym znakom).
Títo štandardní, vraj konzervatívni politici, nám tu vytvorili nezmyselný pozicioning, v ktorom sú len konzervatívci tí jediní, ktorí majú v úcte rodinu, ktorí žijú v tradičných rodinách a chodia do kostola, zatiaľ čo liberáli sú zrovna v tomto ich protipól. Ako keby sme my od rána do večera snovali akési dekadentné sexuálne adventúrky, podpalovali kostoly a vychovávali deti v akýchsi obskúrnych zväzkoch.

Fabulujú tak rozdiely v tom, v čom v skutočnosti nie sú, aby nemuseli diskutovať o tom, v čom rozdiely sú. Napríklad v tom, že my liberáli ctíme pluralizmus a ochraňujeme také politické, občianske a právne prostredie, aby v ňom mohli aj konzervatívci realizovať svoju predstavu o živote.. zatiaľ čo odporcovia liberalizmu bojujú za to, aby sa presadila len tá predstava o živote, ktorú zdieľajú oni.

Ako ohrozujeme spoločnosť, rodiny a štát, mi je žiaľ nejasné. Jasné je len to, že na tento blud vsádza veľmi veľa politikov a usiluje sa z neho vyrobiť tému pre voličov. Nevadí. My liberáli budeme aj naďalej usilovne vysvetľovať, o čo nám v skutočnosti ide... až kým aj ostatní politici nezistia, že takýmto hoaxovým jihádom proti liberalizmu nepomáhajú skutočnému konzervativizmu, ale extrémistickým bláznom. A tí k ich predstavám o živote takto veľkorysí a tolerantní, ako sme my liberáli, nikdy nebudú.
salwan
Dátum registrácie: 11. Februára 2019, 00:02

Príspevok od užívateľa salwan » 12. Júna 2019, 14:58

obavam sa toho rosamba v opozicii.

tecuc mu do topanok bude matovic strielat neriadene na vsetky strany hlava-nehlava. detektory, nahravky a cely program
Uhlik
Dátum registrácie: 10. Februára 2019, 23:01

Príspevok od užívateľa Uhlik » 12. Júna 2019, 16:50

Neviem ci je to prave dobre. U Matovica sme vedeli, ze nekradne a ze je schopny poukazat na zlodejinu aj u svojich partnerov. Rad by som ho videl minimalne v parlamente, ked uz nie vo vlade.

Btw. liberali pdla mojej defincie (aj by som povedal, ze vseobecnej), a podla toho, co sa liberalom chape na zapade (a zrejem uz aj u nas), je dost v protiklade.
schelmy
Dátum registrácie: 11. Februára 2019, 11:13

Príspevok od užívateľa schelmy » 18. Júna 2019, 08:09

čo hovoríte na Kisku? som zvedavý, ako sa vysporiada s nálepkou daňového podvodníka.
Ja
Dátum registrácie: 11. Februára 2019, 10:43

Príspevok od užívateľa Ja » 18. Júna 2019, 08:46

schelmy napísal:
18. Júna 2019, 08:09
čo hovoríte na Kisku? som zvedavý, ako sa vysporiada s nálepkou daňového podvodníka.
hlavne moze ocakavat, ze to co doteraz bolo vytiahnute na neho, nie je vsetko a urcite pracuje policia na plne obratky a objednavku, aby pribudli dalsie veci, avizoval to aj Fico

Kiska ponuka svoju verziu tu: https://www.pravdaodaniach.sk/
zigo
Dátum registrácie: 12. Februára 2019, 15:13

Príspevok od užívateľa zigo » 18. Júna 2019, 10:13

o jedno ide. o toto

v1) beblavy, kiska, hlina, sulik

v2) fico, kotleba, danko, harabin

:geek:
salwan

Príspevok od užívateľa salwan » 18. Júna 2019, 10:40

zigo napísal:
18. Júna 2019, 10:13
o jedno ide. o toto

v1) beblavy, kiska, hlina, sulik

v2) fico, kotleba, danko, harabin

:geek:
+kollar je v druhom kosi
Uhlik
Dátum registrácie: 10. Februára 2019, 23:01

Príspevok od užívateľa Uhlik » 18. Júna 2019, 11:21

Dufajme, ze strany, ktore budu mat 5-6% v priekumoch budu mat dost rozumu na to, aby sa spojili a zabranili strate hlasov.

Ohrozeni nakoniec moze byt hoickto. Do volieb este daleko, nakoniec sa to moze cele zmeniť, zaklad je, aby hlasy za zmenu neprepadli.
salwan

Príspevok od užívateľa salwan » 18. Júna 2019, 11:50

Päť poslancov vrátane Veroniky Remišovej odchádza od Igora Matoviča.
Napísať odpoveď