Seriály

Užívateľov profilový obrázok
schelmy
Dátum registrácie: 11. Februára 2019, 11:13

Re: Seriály

Príspevok od užívateľa schelmy » 3. Mája 2021, 12:52

marcel napísal:
21. Apríla 2021, 05:47
matto napísal:
17. Apríla 2021, 07:46
Nobody.
Anybody? ;) Ja som si to vychutnal, stopaz fajn, hudba k tomu, akcia, Saul bol fajn (meno herca sa mi nechce hladat) :mrgreen:
Muj prvni film po 15ti mesicich v kine. Uzil jsem si to naramne (asi i diky dvoum negroni, ktery jsem si behem sledovani dal). Film ma diky soundtracku skvelou chvilemi az tarantinovskou atmosferu opeprenou Johnem Wickem. Pozor! Dojde i na You'll never walk alone.
Saul je absolútne perfektný vo všetkom kde hrá. Začalo to celkom fajn, no potom som už len čakal kedy sa objaví Jackie Chan alebo Steven Segal. A kedže som nevedel, že tam bude aj You will never walk alone, tak to ma už odrovnalo úplne. :D škoda času, toto mi vôbec nesadlo.
Chep
Dátum registrácie: 11. Februára 2019, 09:15

Príspevok od užívateľa Chep » 3. Mája 2021, 14:20

ja som si pozrel na Netflixe Anon
ja nie som velmi na futuristicke a sci-fi filmy, tu a tam si pozriem a vacsinou ma len prehovori moja polovicka. napriek tomu si najdem filmy ktore ja povazujem za uplne pecky Arrival alebo Matrix
a musim povedat, ze pre mna Anon bol vyborny film. taky multiplikovany Black Mirror s trochu nedotiahnutym zaverom. ale inak ma to velmi bavilo
Užívateľov profilový obrázok
salwan
Dátum registrácie: 11. Februára 2019, 00:02

Príspevok od užívateľa salwan » 3. Mája 2021, 14:41

Chep napísal:
3. Mája 2021, 14:20
ja som si pozrel na Netflixe Anon
ja nie som velmi na futuristicke a sci-fi filmy, tu a tam si pozriem a vacsinou ma len prehovori moja polovicka. napriek tomu si najdem filmy ktore ja povazujem za uplne pecky Arrival alebo Matrix
a musim povedat, ze pre mna Anon bol vyborny film. taky multiplikovany Black Mirror s trochu nedotiahnutym zaverom. ale inak ma to velmi bavilo
clive owena mam rad, toto si pozriem. diky
Napísať odpoveď