Pouzivate Spotify/Deezer/Apple Music?

Užívateľov profilový obrázok
salwan
Dátum registrácie: 11. Februára 2019, 00:02

Re: Pouzivate Spotify/Deezer/Apple Music?

Príspevok od užívateľa salwan » 20. Februára 2019, 11:30

Dempsey napísal:
20. Februára 2019, 11:06
Ako si spokojny s Pod Save America? Videl som som ich zopar krat, ked boli v LSSC, hlavne k volbam (POTUS, midterms). Maju zaujimavy obsah aj week in, week out?
maju dobre takes. a prehlad. to urcite. jasne, su to demokrati s jasnym pohladom na svet, ale nesetria ani kritikou do vlastnych radov.
humor, hlavne humor jona lovetta je otazkou vkusu. cize lovett or leave it je viac show ako obsah. preto je to aj moja posledna volba, ked uz je nedela a vsetky pody daneho tyzdna mam vypocute :mrgreen:

pod save the world je seriozny pod o zahranicnej politike. tam sa fakt clovek vela dozvie a nauci. ale nie vzdy ma clovek na danu temu chut.

pod save america je tiez seriozny podcast.
salwan

Príspevok od užívateľa salwan » 20. Februára 2019, 11:31

k politke mam najradsej FiveThirtyEight Politics.

teraz tam maju seriu podcastov ku kazdemu individualnemu kandidatovi v primarkach demokratickej strany

najviac tam prirodzene preberaju volebne sance
marek
Dátum registrácie: 11. Februára 2019, 16:58

Príspevok od užívateľa marek » 26. Februára 2019, 13:32

mna velmi bavila prva seria Serialu. ked nad tym rozmyslam, je to asi najlepsia vec, ktoru som pocuval ci pozeral za posledne roky, bezohladu na Narcosy, True Detectives alebo... Mosty :P . krimi pribeh bol uplne jedinecny, zvraty v kazdej casti, clovek sa dozvedel neskutocne veci o US, a do toho jednoduchy, ale asi najlepsi theme song, ktory sa do celej serie hodil ako maloco. pamatam si, ako som bol do noci schopny kukat na reddite posty, ake doveryhodne su jednotlive dokazy, co sa v tom pripade dalej deje, perfektne to bolo.

skusal som na jesen aj ich tretiu seriu, ale uz to bolo trochu ine, nebol to jeden, ale viacero pribehov modelujucich justicny system v Ohiu (a celkovo v US). poucne, zaujimave, ale uz to samozrejme tak nenadvazovalo a nedopocuval som to zatial.

obcas pocuvam Football Weekly od Guardianu. je to uvolnene, zovialne, len to samozrejme velmi rychlo starne.

zo slovenskych som skusal viackrat SMEckove, ale je tam privela veci, ktore mi prekazaju. vlastne uz ta znelka v Dobrom rane je strasna, akoby som pocuval zvonkohru pred Priorom. potom musim preklikat tri minuty, pocas ktorych citaju den stare spravy... meh... a ked uz to teda zacne, kvalita podcastov strasne kolisa podla moderatorov a hosti od velmi zaujimavej az po uplne prisernu. nehovoriac o tom, ze temy su casto, spravodajsky, velmi stare a pocuvam o niecom, co som si cital uz pred 2 dnami inde. ale to byva u SMEcka casto aj mimo podcastov. :mrgreen:
Chep
Dátum registrácie: 11. Februára 2019, 09:15

Príspevok od užívateľa Chep » 26. Februára 2019, 14:51

pan je narocny na konkurenciu eh? :lol: :lol: :lol:

Dobre rano je vyborne pokial ho robi Hanzelova a Prokopcak musim povedat. alebo ked tam maju Balogovu
tie temy su niekedy ine ale mne osobne neprekaza raz za cas ina tema
zato Dennik N by mohol Bezaka prestriedat. ja mam rad ustipacny ton ale predsalen kazdy den je toho niekedy moc. a ano, viem, ze mu to pripravuju ini redaktori ale on to vzdy tak tragicky, sarkasticky a ustipacne prezentuje...... a nakoniec....hudba stichne....'a teraz posledne slovo odo mna''

...ber to z nadhladom. mne sa pacia obe lebo su obe ine. rano stiham v aute vypocut jedno aj druhe a hned mam pokazeny den, pretoze si uvedomim, v akych srackach tato republika je
salwan

Príspevok od užívateľa salwan » 26. Februára 2019, 15:46

dennik n ma len predcitany newsfilter, nie? nuda. to si viem precitat sam vecer predtym, ak to obsahovo zaujme. preto si to pustam uz len ked nemam co ine pocuvat, alebo ked sa mi nechce citat.

dobre rano je po obsahovej stranke casto nuda. dobry tam je len tkacenko 8-)
zigo
Dátum registrácie: 12. Februára 2019, 15:13

Príspevok od užívateľa zigo » 26. Februára 2019, 17:53

Chep napísal:
26. Februára 2019, 14:51
rano stiham v aute vypocut jedno aj druhe a hned mam pokazeny den, pretoze si uvedomim, v akych srackach tato republika je
ZMENA JE NA DOSAH

:)
marek

Príspevok od užívateľa marek » 26. Februára 2019, 21:17

Chep napísal:

Dobre rano je vyborne pokial ho robi Hanzelova a Prokopcak musim povedat. alebo ked tam maju Balogovu
zato Dennik N by mohol Bezaka prestriedat. ja mam rad ustipacny ton ale predsalen kazdy den je toho niekedy moc. a ano, viem, ze mu to pripravuju ini redaktori ale on to vzdy tak tragicky, sarkasticky a ustipacne prezentuje...... a nakoniec....hudba stichne....'a teraz posledne slovo odo mna''

...ber to z nadhladom. mne sa pacia obe lebo su obe ine. rano stiham v aute vypocut jedno aj druhe a hned mam pokazeny den, pretoze si uvedomim, v akych srackach tato republika je
ale len trochu :lol: ako som napisal, mavaju aj velmi slusne casti, ale potom to vie byt aj take, ze ti je luto za moderatorov (naposledy podcast o Hamsikovi). Nkovy podcast som ani sam nespomenul, lebo, ako pise Salw, je to len narozpravany komentar a neprinasa nic nove oproti textu.
Chep
Dátum registrácie: 11. Februára 2019, 09:15

Príspevok od užívateľa Chep » 27. Februára 2019, 09:24

marek napísal:
26. Februára 2019, 21:17
Chep napísal:

ale len trochu :lol: ako som napisal, mavaju aj velmi slusne casti, ale potom to vie byt aj take, ze ti je luto za moderatorov (naposledy podcast o Hamsikovi). Nkovy podcast som ani sam nespomenul, lebo, ako pise Salw, je to len narozpravany komentar a neprinasa nic nove oproti textu.
mne vyhovuje na SME ze idu v niektorych temach do detailov a to tak ze akurat pre mna. napr. Brexit. a kedze nie vzdy stiham vela citat ci uz v praci alebo vecer, tak dostanem dobre zhrnutie aj s detailami a ak potrebujem viac, tak uz si len targetovo vyhladam co potrebujem
inak Nko ma neskutocne dobre clanky v poslednej dobe. skoda, ze nemam viac casu. niekedy mam pocit, ze by som potreboval cely den na precitanie
marek

Príspevok od užívateľa marek » 27. Februára 2019, 09:52

Chep napísal:
27. Februára 2019, 09:24

mne vyhovuje na SME ze idu v niektorych temach do detailov a to tak ze akurat pre mna. napr. Brexit. a kedze nie vzdy stiham vela citat ci uz v praci alebo vecer, tak dostanem dobre zhrnutie aj s detailami a ak potrebujem viac, tak uz si len targetovo vyhladam co potrebujem
inak Nko ma neskutocne dobre clanky v poslednej dobe. skoda, ze nemam viac casu. niekedy mam pocit, ze by som potreboval cely den na precitanie
❤️
salwan

Príspevok od užívateľa salwan » 27. Februára 2019, 10:35

mojim najvdacnejsim zdrojom rychlych info je vsak redcafe.net -> current events sekcia. bez zartov :)

threads ku brexitu, resp. trumpovi/us politics su ako twitter transfer temy v lete. cize ludia tam hadzu tweety kazdy den a clovek tak ma vsetko pekne pokope na jednom mieste k jasne definovanej teme, avsak bez tych fake transferov :mrgreen: nemusi sa tak clovek hrabat twitterom (co ale aj tak robim :) ) a nic mu neujde. ba dozvie sa casto ovela viac ako v beznych (sk) mediach. staci zopar refreshov za den a som up to date. aj tie diskusie userov maju nejaku uroven. jasne, redcafe je prevazne lavicove, pro-remain a anti-trump/republican. vzdy je ale mozne prezriet tweety a odignorovat diskusiu okolo.

preto velmi nemusim, ak riesia sk podcasty zahranicne temy. k temam ako brexit nemaju co nove/zaujimave dodat, ak je clovek up to date. ovela radsej mam, ked riesia domacu politiku.
Napísať odpoveď