pravidlá používania diskusia.net

brian
Administrátor
Príspevky: 221
Dátum registrácie: 10. Apríla 2018, 15:22

pravidlá používania diskusia.net

Príspevok od užívateľa brian » 20. Augusta 2018, 22:38

Brian LURIE - ďalej ako "prevádzkovateľ" má záujem poskytovať priestor pre komunikáciu medzi užívateľmi za účelom výmeny názorov.

Tieto pravidlá upravujú povinnosti diskutujúcich a ak sa budú správať podľa pravidiel bude to v prospech komunity diskusia.net
Ak sa však pravidlá nebudú dodržiavať, prevádzkovateľ si vyhradzuje právo odmietnuť prístup k službám spojených s využívaním web stránky diskusia.net
V prípade závažného porušenia pravidiel bude konto užívateľa zablokované bez upozornenia,

Ak užívateľ nesúhlasí s pravidlami používania, nie je oprávnený využívať služby diskusia.net, najmä prispievať do diskusií.

Berte prosím na vedomie, že priestor na diskusia.net využívate na vlastné riziko, a môžte byť pri tom vystavení rôznym textom, ktoré pre Vás môžu byť nevhodné, urážlivé alebo nepravdivé. Sami musíte zvážiť, či informácie o ktorých sa dozviete na diskusia.net sú pre Vás vhodné a pravdivé.
Odporúčame si každý nápad/pomoc/informáciu overiť aj z iných zdrojov. Konšpirácie, či konšpiračné weby budú blokované.

Pravidlá používania diskusného fóra diskusia.net

1.0 - buďte úctiví a priateľský
Snažte sa vytvárať priateľskú atmosféru. Je prípustné polemizovať s názorom, no neprípustné sú osobné útoky akéhokoľvek druhu voči iným diskutérom, najmä pre jeho vierovyznanie, rasizmus a podobné útoky nebudú tolerované v žiadom prípade!

2.0 - diskutujte k téme
Diskusia musí byť vecná. Zakladanie duplicitných tém nie je povolené. Pred založením novej témy je nutné použiť funkciu "hľadať" pre prípad, že sa tu váš problém už v minulosti riešil, aby sme sa vyhli "bordelu" na fóre.

3.0 - nespamujte
Diskusné fórum neslúži na účelové zverejňovanie spätných odkazov (SEO) a zverejňovanie reklamy či už v skrytej alebo zjavnej podobe. V prípade záujmu o reklamu kontaktujte prevádzkovateľa. Užívateľské účty, ktoré vznikli za účelom tvorby spätných odkazov (SEO), či propagácie webových stránok tretích strán, budú bez predošlého upozornenia, vrátane ich príspevkov odstránené.

4.0 - dodržujte zákony a etiketu
Diskusia na problematické témy je povolená, ak sa nevymyká z rámcov zákonnosti, slušnosti a etiky. Sami musíte zvážiť, či Váš príspevok je vhodný alebo nie, neznalosť zákona nikoho neospravedlňuje.

5.0 - rešpektujte duševné vlastníctvo
Je zakázané prostredníctvom fóra zverejňovať, sprístupňovať, alebo inak šíriť diela chránené autorským zákonom alebo k nim nabádať za iných ako zákonom povolených podmienok. Pri citáciách iných autorov je uvedenie zdroja povinné. Účelové citácie, s cieľom získať spätný odkaz (SEO), alebo propagovať iné subjekty, budú odstránené.

Napriek tomu, že prevádzkovateľ tohto fóra vyvíja maximálne úsilie na kontrolu jeho obsahu a pokúsi sa odstrániť, či upraviť akýkoľvek všeobecne nežiaduci materiál hneď ako je to možné, je nemožné okamžite skontrolovať každý príspevok. Berte prosím na vedomie, že všetky príspevky tohto fóra vyjadrujú pohľady a názory ich autorov a nie administrátorov, moderátorov alebo prevádzkovateľa (okrem príspevkov od týchto ľudí a preto za ne nemôžu byť zodpovední. V prípade porušenia právnych noriem poskytne prevádzkovateľ súčinnosť a všetky dostupné informácie o užívateľovi oprávneným orgánom.

V prípade, že na web stránke diskusia.net narazíte na všeobecne nežiaduci materiál, budeme radi, ak nás na neho upozorníte.
Zamknuté